käsitööpalkmaja

Ettevõttest

ADAMS GRUPP OÜ on 1991.a. asutatud, Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille põhitegevusaladeks on alates 1997.a. käsitööpalkmajade ja rookatuste projekteerimine ning ehitus.

Praeguseks oleme nimetatud valdkondades kindlasti ka üks pikimate traditsioonidega ettevõte nii Saaremaal kui kogu Eestis.

2007. aastal alustasime ka vanade palkhoonete renoveerimisega. Nimetatud valdkonna osakaalu arvestades võime täna öelda, et sellest on saanud lisaks uute palkmajade ehitamisele meie ettevõtte üks arvestatavamaid tegevussuundi.

Oleme ehitanud üle 80 suure elamu/suvemaja ning ligikaudu 30 väiksemat palkehitist – abihoonet, aita, sauna või muuotstarbelist ehitist (lehtlad, pumbamajad, generaatorihoidlad, autode varjualused jms.). Renoveerinud oleme mitmeid vanu talukomplekse, aga ka üksikuid hooneid.

Soovi korral sisustame Teie tellitud palkelamu või suvekodu ka käsitöömööbliga – köögimööbli, toolide, laudade, voodite jms. meisterdamine nii eratellijatele kui majutus-/toitlustusettevõtetele on meie puuseppadele olnud alati meeldivaks vahelduseks.

Meie poolt ehitatud palkhooneid ja rookatuseid võib leida eelkõige Saaremaalt, aga ka Põlvamaalt, Pärnumaalt ja Harjumaalt. Ehitame vaid printsiibil “projektist võtmeteni”, andes sellega garantii ning võttes vastutuse ehitusprotsessi algusest lõpuni. Vastavalt tellija soovile koostame detailse projektdokumentatsiooni ning aitame asjaajamisel hoone ehitusloa saamisest kuni kasutusloa saamiseni.

Juhul kui tellijal on projekt eelnevalt olemas, lähtume edasistes toimingutes juba sellest.

Kuivõrd palkhoonete ehitamise protsess oma vajumiste ja muude eripäradega on väga spetsiifiline, omavad ettevõtte puusepad enam kui 15. aastast töökogemust ning on selle ajaga omandanud palkehituses kõik vajalikud oskused, teadmised ja kogemused.

Saaremaal kasvav mets, mis on enamjaolt okslik ja tuultes kõverdunud, ei ole palkmaja ehituses parim kasutatav materjal, mistõttu kasutame vaid Lõuna-Eestist ostetud kvaliteetset talvist palki.

Juhul kui kliendi sooviks on frees- või treitud palgist seintega hoone, tellime palkosa oma pikaajaliste koostööpartnerite käest (vastavalt toote profiilile kas Eestist või Soomest).

Ettevõte omab litsentseeritud registreeringut projekteerimistöödele, ehitustöödele ning ehitusjärelevalvele.

Oleme liitunud Rohelise Energiaga ning toetame seeläbi taastuvate energiaallikate laialdasemat kasutamist.

Valides oma koostööpartneriks ADAMS GRUPP OÜ, valite pikaajalised kogemused ja parima kvaliteedi!